Orzeł Carski z Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku Opactwo Mniszek Benedyktynek w Staniątkach Wiatrak typu Koźlak w Pępowie Dawny zakład psychiatryczny w Owińskach Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zespół kamienic na Chlebnickiej w Gdańsku Zamek w Ratnie Dolnym Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pałac w Dargosławiu 1995-2015 - 20 LAT W OBRONIE ZABYTKÓW 1% na zabytki

Dworek - willa Borowik

Niekursko

Nazwa: Dworek - willa "Borowik"

Położenie: Niekursko, ul. Boczna 4, gm. Trzcianka, powiat czarnkowsko - trzcianecki.

Rys historyczny: Obiekt malowniczo położony wśród lasów, wybudowany na początku XX wieku dla miejscowego nadleśniczego, po wojnie własność poznańskiego "Społem" wykorzystywane jako ośrodek kolonijny, zaniedbany. Ostatecznie popadł w ruinę na przełomie XX i XXI w. Obecnie w dyspozycji (własność) poznańskiego oddziału Banku Przemysłowo - Handlowego SA.

UWAGA! Jak się właśnie dowiedzieliśmy 7 maja br. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Poznaniu przy ul. Młyńskiej 106a odbędzie się pierwsza licytacja wieczystego użytkowania tej nieruchomości i gruntu.

Cena wywoławcza: 416 475,00 złotych.

Informacje: Bliższych informacji udzielamy w naszym biurze.