Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zamek w Ratnie Dolnym Tydzień Dla Dziedzictwa 2019
Udostępnij artykuł na facebook'u

Co o sprawnym funkcjonowaniu wielkopolskie organizacje pozarządowe wiedzieć powinny?

2012-07-10

W Centrum PISOP w Poznaniu przy ul. Ratajczaka 26, odbyło się spotkanie doradcze z cyklu „Co o sprawnym funkcjonowaniu wielkopolskie organizacje pozarządowe wiedzieć powinny?” Zagadnienie tego dnia dotyczyło „Aspektów prawnych funkcjonowania stowarzyszenia”.

W spotkaniu uczestniczył reprezentant naszej Fundacji Marta Żydek. 12 lipca 2012 roku w tym samym cyklu spotkań, pod hasłem „Przywileje i obowiązki organizacji pożytku publicznego” brali udział Marta Żydek i Dariusz Czuduk. Spotkania w kameralnym gronie prowadził radca prawny, współpracujący z PISOP w Poznaniu Pan Tomasz Cudnoch. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniach jest bezpłatny. Cykl ten Miał na celu ukazanie jakie cele, obowiązki i przywileje mają organizacje OPP, w oparciu o odpowiednie Ustawy i Rozporządzenia, co na pewno będzie bardzo przydatne.