Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zamek w Ratnie Dolnym Tydzień Dla Dziedzictwa 2019
Udostępnij artykuł na facebook'u

Rozliczaj z nami

2014-12-11

Wielkimi krokami zbliża się akcja zbierania 1% podatku (PIT i CIT) za rok 2014 przez Organizacje Pożytku Publicznego, której to status posiada również nasza fundacja. W związku z tym prowadzimy szereg projektów, które umożliwiają zbieranie wspólnie z nami 1% na Twój własny, wybrany zabytek, którego jesteś właścicielem lub do którego posiadasz prawo.

Jak to działa?

Oferujemy wspólną zbiórkę na rzecz zabytków, z której większa część przeznaczona będzie w zamian za aktywność i nagłaśnianie lokalne akcji na rzecz danego partnera/ subkonta.

Do kogo adresujemy akcję?

Prosimy o kontakt oby fizyczne, samorządy, skarb państwa, wspólnoty mieszkaniowe, zarządców nieruchomości, stowarzyszenia, grupy, organizacje, które nie mają środków na ochronę, remonty bądź opiekę nad obiektami zabytkowymi.

Na co możemy wspólnie zbierać?

Na każdy typ zabytku w tym: dwory, samochody zabytkowe, cmentarze, pałace, kapliczki, młyny, zamki, wiatraki, paramenta, kamienice, muzealia (także ochrona i systemy zabezpieczenia), archeologia, zbiory - kolekcje, dworce kolejowe, numizmaty, obrazy, tabor szynowy, biżuteria, militaria, obiekty przemysłowe, zabytki techniki. Konferencje, wydawnictwa, słowem na wszystko co ma związek z zabytkami.

Jeśli jesteś zainteresowany zbieraniem wspólnie z nami 1% na twój własny zabytek - prosimy o kontakt: ratujemy@zabytki.org lub tel. 695 662 123

Nie zwlekaj, zostań skutecznym mecenasem swojego zabytku, taka szansa pojawia się tylko raz na rok!

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zaproponujemy Tobie dedykowany, darmowy program do rozliczania PIT-ów, w którym Twoi darczyńcy będą mieli zdefiniowany kod, dzięki czemu pieniądze powędrują na Twoje indywidualne subkonto. Poniżej link do wersji programu z dedykowanym numerem KRS naszej fundacji, bez podziału na subkonta.


Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać