Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zamek w Ratnie Dolnym Tydzień Dla Dziedzictwa 2019
Udostępnij artykuł na facebook'u

Mediations Biennale w Poznaniu!

2014-10-03

W Poznaniu do 26 października będą trwać wystawy z okazji Mediations Biennale – największej międzynarodowej wystawy sztuki współczesnej w środkowo-wschodniej Europie! Tytuł tegorocznej wystawy to: „When Nowhere Becomes Here” – „Kiedy Nigdzie staje się Tutaj”. Jak piszą organizatorzy: „W postglobalnym świecie, wobec zmieniających się paradygmatów Nigdzie – może być w każdym miejscu na świecie, Gdzieś straciło swoje geograficzne uzasadnienie (…)

Tegoroczne logo Mediations Biennale składa się z przypadkowych współrzędnych geograficznych, będących w permanentnym ruchu, uniemożliwiając w ten sposób zidentyfikowanie jakiegokolwiek Tutaj, ale tym samym jakiegokolwiek Nigdzie”.

Odbywające się pod wspólną nazwą wystawy będzie można oglądać od wtorku do czwartku w Muzeum Narodowym, Bibliotece Raczyńskich, Galerii U Jezuitów, Galerii Antykwariat, Centrum Kultury ZAMEK, Mona Inner Spaces oraz Galerii MM.

Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej: http://mediations.pl/

mediations_biennale